Atestat Informatică 2018

Postat de Petrisor Adrian în Colegiu, May 11, 13:40

Examenul de atestare profesională  14.05.2018

Disciplina Informatică

Repartizarea elevllor

Nr. Crt. Numele şi prenumele Clasa Ora Laborator
1 CHIȚAC V MARIUS   XII A 08:00 L2
2 CRAINIC GA DIANA ISABELA XII A 08:00 L2
3 MAZARACHE I ALEXANDRU IOSIF XII A 08:00 L2
4 NISTOR CL MIRCEA NICOLAE XII A 08:00 L2
5 SAMOILESCU GI CAMELIA   XII A 08:00 L2
6 TIMOFTE MR CLAUDIU FLORIN XII A 08:00 L2
7 ALEXANDROV P VLAD   XII B 08:00 L2
8 BULINĂ CM MĂLINA ANDREEA XII B 08:00 L2
9 CIORNEI N DIANA   XII B 08:00 L2
10 COTRUTĂ R ALEXANDRU   XII B 08:00 L2
11 CRAMARIUC C VLAD   XII B 08:00 L2
12 CROITOR D GHEORGHIȚĂ   XII B 08:00 L2
13 CUCU-NIŢAN G MIHAELA ALEXANDRA XII B 08:00 L2
14 DASCĂL FG BOGDAN   XII B 08:00 L2
15 FICIUC MG FLORIN SEBASTIAN XII B 08:00 L2
16 GRĂDINARIU L ALEXANDRU SEBASTIAN XII B 08:00 L2
17 HRIȚCU FG SEBASTIAN IONUȚ XII B 08:00 L2
18 IGNĂTESCU GM HORIA   XII B 08:00 L2
19 LUȚAC PG ECATERINA STELIANA XII B 08:00 L2
20 MACOVEI E MONICA IOANA XII B 08:00 L2
21 MĂRMUREANU D MARIUS   XII B 08:00 L2
22 ROTARU F IOANA CLAUDIA XII B 08:00 L2
23 SAHLEAN I COSMIN PETRU XII B 08:00 L2
24 SIMION A RUBEN ANDREI XII B 08:00 L2
25 SPÎNU VI CLAUDIU ȘTEFAN XII B 08:00 L2
26 STANCIU D ADINA MĂDĂLINA XII B 08:00 L2
27 ȘTEFĂNESCU PL CRISTIAN RADU XII B 08:00 L2
28 ȚUCA M SANDRA MIHAELA XII B 08:00 L1
29 ZĂICESCU C ANDREI   XII B 08:00 L1
30 BADRAGAN AM IONUȚ DUMITRU XII C 08:00 L1
31 BELDIANU DL BIANCA   XII C 08:00 L1
32 BERAR I PETRONELA ADRIANA XII C 08:00 L1
33 BLEANCĂ F ARYANA   XII C 08:00 L1
34 BURDUJOC MR ALEXANDRA ANDREIA XII C 08:00 L1
35 CURALIUC GC GABRIEL LUCIAN XII C 08:00 L1
36 HRECENIUC T ANDREEA   XII C 08:00 L1
37 HREMALIUC P ANDREI CIPRIAN XII C 08:00 L1
38 MAFTEI V LEONARD   XII C 08:00 L1
39 MARTINIUC DI ANDREIA DANIELA XII C 08:00 L1
40 MOROȘANU DC RADU MIHAI XII C 08:00 L1
41 MOSCALIUC ML IOANA ALEXANDRA XII C 08:00 L1
42 NITU I IOANA DIANA XII C 08:00 L1
43 NUȚU C DANIELA   XII C 08:00 L1
44 OARZĂ D DAVID ȘTEFAN XII C 08:00 L1
45 OPREA CC IULIAN CRISTIAN XII C 08:00 L1
46 PÎSLARU FC CRISTIAN MIHAI XII C 08:00 L1
47 RUSU A DAVID   XII C 08:00 L1
48 SAMSON SA ANDREEA ELENA XII C 08:00 L1
49 ȘORODOC I IOAN   XII C 08:00 L1
50 ZAMFIR CM BOGDAN CRISTIAN XII C 08:00 L1