Olimpiada de științe socio-umane REZULTATE

Postat de Hacman Gabriel în Colegiu, Jan 18, 18:14

OLIMPIADA DE ȘTIINȚE SOCIO-UMANE

REZULTATELE ETAPEI LOCALE SUNT AFIȘATE LA CN ȘTEFAN CEL MARE

ELEVII CALIFICATI PENTRU ETAPA JUDEȚEANĂ SUNT

EDUCATIE CIVICĂ

CROITORU BIANCA CRISTINA/

IRICIUC ALEXIA

9,50

SCOALA GIMNAZIALA"MIRON COSTIN"

ANTON DIANA/

CHITAN RICARDO

9,00

SCOALA GIMNAZIALA"MIRON COSTIN"

BLÂNDU IOANA/

ALEXANDRU MĂLINA

9,00

I.CREANGA.NR.9

BURCĂ FLAVIAN/

ONOFREI BIANCA

9,00

I.CREANGA.NR.9

CHIMIUC STEFANIA/

BRADEANU PAUL

9,00

SCOALA GIMNAZIALA"MIRON COSTIN"

CRĂCIUN SABINA /

 LEONTE SAMUEL

9,00

SCOALA GIMNAZIALA NR.10

CROITORU CRISTIAN/

MIRON DELIA

9,25

SCOALA GIMNAZIALA

MACOVEI ANTONIA/

GRĂDINARIU ANA

9,25

I.CREANGA.NR.9

MANOACHE CRISTINA/

OLARU ALEXANDRA

9,00

I.CREANGA.NR.9

MATEICIUC GABRIEL/

COJOCAR ALEXANDRU

9,25

I.CREANGA.NR.9

MOROSANU ALEXANDRU/

BEJENARIU ANDA GABRIELA

9,00

SCOALA GIMNAZIALA"MIRON COSTIN"

MUSCA ANA MARIA/

TURTUREANU IULIA

9,00

SCOALA GIMNAZIALA"MIRON COSTIN"

PĂSTRU LOREDANA/

DUBATUFCA EUSEBIA

9,50

I.CREANGA.NR.9

PISTA MATEI/

NECHITA SEBASTIAN VASILE

9,00

SCOALA GIMNAZIALA"MIRON COSTIN"

SAVIUC ANDREEA/

DOBRESENCIUC ALEXANDRA

9,40

SCOALA GIMNAZIALA"MIRON COSTIN"-

ZAPARIUC DELIA/

ȚEBREN ANDREEA

9,00

I.CREANGA.NR.9

 

CULTURĂ CIVICĂ

BRĂDĂŢANU ANDREEA PETRUŢA/

CONSTANTINESCU DIANA

9,00

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

DUGAN ANDREEA/

ANICHITE ALEXANDRA

9,00

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

GAFENCU CRISTIANA/

DOBROGHII CATINCA

9,00

CN „ŞTEFAN CEL MARE“ SUCEAVA

VASILOVICI IONELA/

SULEAP LARISA

9,00

SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA

 

BADALUTA BIANCA/

PASAT ANAMARIA

9,45

SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA

BRUMA COSTIN/

SOVEA STEFAN

9,20

SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA

BUCUR ANDREEA FLORENTINA /

STRUGARU ALEXANDRA

9,00

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

FARAON ALEXANDRA/

TALPALARIU IULIA

9,00

SCOALA GIMNAZIALA"MIRON COSTIN"

GALEȘ GEORGIANA FLORENTINA /

 SÎNGEAP MARA

9,00

COLEGIUL DE ARTĂ

IFTENE NICOLETA/

HARIGA CĂTĂLINA

9,00

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

MARCHITAN IOANA TEODORA/

TEBREAN ANA MARIA

9,10

SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA

VELEHORSCHI ALEXANDA/

BLEANCA ARYANA

9,00

SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA

 

LOGICĂ, ARGUMENTARE ȘI COMUNICARE

BARANAI FLORINA

CN “PETRU RAREŞ” SUCEAVA

9,10

BURDA ANA IZABELA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,20

DURA RUXANDRA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,30

GRECU GINA ALICIA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,00

GRIGORE LILIANA

CN “PETRU RAREŞ” SUCEAVA

9,10

GRUMEZA MARIA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,10

IVANCOV IULIANA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

10,00

MARCU VLAD

CN “PETRU RAREŞ” SUCEAVA

9,40

NUȚU RALUCA ANCUȚA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,40

OLARU IRINA ELENA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,20

PRESCURE LARISA IOANA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,00

 

PSIHOLOGIE

ANDRONIC RALUCA CRISTINA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,10

APALAGHIE MĂDĂLINA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,00

BOICIUC CLAUDIA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,60

GAVRILIUC DANIELA

CN “PETRU RAREŞ” SUCEAVA

9,20

GAVRILOVICI EDUARD

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,00

LEONTI RALUCA MARIA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,50

 

SOCIOLOGIE

 

BARARIU GABRIELA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,40

BOLOHAN DIANA IONELA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,00

CHITIC RALUCA

COLEGIUL TEHNIC " AL I. CUZA ''

9,00

CIOBANU ADINA IOANA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,50

COCARI MAGDALENA VALENTINA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,20

IONIȚĂ LARISA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,20

NICȘAN DIANA ALEXANDRA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,10

SANDU CORNELIU PARASCHIV

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,00

 

ECONOMIE

ANCUŢA LAVINIA

CN „ŞTEFAN CEL MARE“ SUCEAVA

9,60

BUCUREL MARIANA

CN “PETRU RAREŞ” SUCEAVA

9,00

CHIRIAC DIANA

CN “PETRU RAREŞ” SUCEAVA

9,00

COCOȘ DANIELA

COLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR"

9,00

CUMPĂRATU IULIA

CN “PETRU RAREŞ” SUCEAVA

9,00

CUSTRON IONELA MARIA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,00

DRUŢĂ IOANA EUSEBIA

CN „ŞTEFAN CEL MARE“ SUCEAVA

9,60

GHICA MAGDA

CN “PETRU RAREŞ” SUCEAVA

9,20

HORBANIUC IASMINA IONELA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,00

LEFTER ANA-MARIA

FILADELFIA

9,00

ROTARU SERGIU

COLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR"

9,50

TABĂRĂ EMILIA

CN “PETRU RAREŞ” SUCEAVA

9,00

 

FILOSOFIE

BRUMĂ BOGDAN

CN „ŞTEFAN CEL MARE“ SUCEAVA

9,00

BURLACU TIBERIU

CN „ŞTEFAN CEL MARE“ SUCEAVA

9,40

CUCIUREAN CLAUDIU

CN „ŞTEFAN CEL MARE“ SUCEAVA

9,50

LOCOVEI CLAUDIU

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,40

MATEI ROXANA

CN „ŞTEFAN CEL MARE“ SUCEAVA

9,00

SFICHI MIRELA-IONELA

CN „MIHAI EMINESCU“ SUCEAVA

9,00

STANCIUC DANIELA

CN „ŞTEFAN CEL MARE“ SUCEAVA

9,50

STEFAN D. BENIAMIN LIVIU

CN “SPIRU HARET” SUCEAVA

9,40