• +40 0230 551 342
    cn_stefan@yahoo.com
  • Nu am putut gasi nimic. Incercati sa cautati dupa cuvinte cheie sau categorii.

Meniu

Personal didactic și nedidactic 2020-2021

Personalul didactic, didactic auxiliar și nedidactic în anul școlar 2020-2021

 

Formă

DIRECTORI

Formă

 

prof. Popescu Dan, matematică, gradul I, director, profesor mentor, profesor metodist - matematică, membru al Corpului național de experți în management educațional

prof. Hacman Gabriel, socio-umane, gradul I, director adjunct, profesor mentor, profesor metodist - socio-umane, membru al Corpului național de experți în management educațional, formator național

 

Formă

CONSILIER PENTRU PROIECTE ȘI PROGRAME EDUCATIVE

Formă

 

prof. Bocăneţ Carmen, limba română, doctor în filologie, diriginte clasa a VI-a, profesor metodist - limba şi literatura română, membru al Corpului național de experți în management educațional

 

Formă

LIMBA ROMÂNĂ

Formă

 

prof. Murariu Iulia, limba română, doctor în filologie, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică, membru al Corpului național de experți în management educațional

prof. Sofroni Simona-Maria, limba româna, gr. II

prof. Curcă Ramona-Liliana, limba română, gr. II, CCC

prof. Șandru Ionela-Andreea, limba română, gr. II, diriginte clasa a XI-a E

prof. Corocăescu Alina, limba română, doctor în filologie

prof. Ciubotaru Irina, limba română, doctor în filologie, diriginte clasa a XI-a B

 

Formă

MATEMATICĂ

Formă

 

prof. Amorăriţei Cristian, matematică, gr. I, diriginte clasa a XI-a A, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică, profesor metodist - matematică, membru al Corpului național de experți în management educațional

prof. Scutaru Constantin, matematică, gr. I, membru al Corpului național de experți în management educațional

prof. Monacu Vasile, matematică, gr. I, profesor mentor, membru al Corpului național de experți în management educațional

prof. Cimpoeşu Marinela-Cristina, matematică, gr. I, inspector școlar de specialitate, profesor mentor, membru al Corpului național de experți în management educațional, formator național 

prof. Moroşan Mara, matematică, gr. I, diriginte clasa a XII-a C, profesor metodist - matematică

prof. Marchitan Marius, matematică, doctor în matematică

prof. Alexa Raluca-Crisantha, matematică, gr. I, diriginte clasa a VII-a A

 

Formă

LIMBA MODERNĂ 1 - ENGLEZĂ

Formă

 

prof. Bucaciuc-Mracica Elisabeta, limba engleză, gr. I, diriginte clasa a IX-a A, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică

prof. Savin-Giosan Mariana, limba engleză, gr. I, diriginte clasa a X-a A, profesor metodist - limba engleză

prof. Grapini Sabina-Lucia, limba engleză, gr. II, diriginte clasa a XII-a F

prof. Crețu Alina-Elena, limba engleză, gr. I, diriginte clasa a X-a B, profesor metodist  - limba engleză

prof. Popovici Doru-Octavian, limba engleză, gr. I

prof. Mărginean Daria, limba engleză, doctor în filologie, diriginte clasa a V-a A

 

Formă

LIMBA MODERNĂ 2 - GERMANĂ, FRANCEZĂ, SPANIOLĂ

Formă

 

prof. Grigoreanu Sofia, limba germană, gr. II, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică

prof. Juravle-Lucescu Alina, limba germană-limba engleză, gr. II, profesor metodist - limba germană 

prof. Camelia-Maria Maftei, limba germană, gr.II 

prof. Ştefanache Roxana-Valeria, limba franceză, gr. I, diriginte clasa a IX-a C

prof. Perju Anda, limba spaniolă-limba engleză, gr. II

 

Formă

FIZICĂ

Formă

 

prof. Amorăriţei Carmen-Elena, fizică, gr. I, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică, diriginte clasa a XII-a D, profesor metodist - fizică, membru al Corpului național de experți în management educațional, formator național

prof. Lungu Lucian, fizică, gr. I

prof. Tănase Sorin-Iulian, doctor în fizică, gr. I, profesor metodist – managementul resursei umane, formator, membru al Corpului național de experți în management educațional, 

prof. Golda Sorin, fizică, gr. I

prof. Costan Costică, fizică, gr. I

 

Formă

CHIMIE

Formă

 

prof. Mihai Brînduşa, chimie, gr. I, diriginte clasa a X-a E, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică

prof. Cojocariu Florin-Ioan, chimie-fizică, gr. I, diriginte clasa a X-a C

prof. Ciobîcă Carmen-Gina, chimie, doctor în chimie

 

Formă

BIOLOGIE

Formă

 

prof. Constantineanu Carmen, biologie, gr. I, diriginte clasa a IX-a E, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică, membru al Corpului național de experți în management educațional

prof. Scutaru Gabriela, biologie, gr. I, diriginte clasa a X-a D, profesor metodist, profesor mentor, membru al Corpului național de experți în management educațional

prof. Alexandriuc Camelia-Suzana, biologie, gr. I, diriginte clasa a XII-a E

 

Formă

INFORMATICĂ şi T.I.C.

Formă

 

prof. Petrişor Adrian, informatică, gr. I, diriginte clasa a IX-a B, şef de catedră / coordonator de comisie metodică, profesor metodist - informatică, formator național

prof. Marcu Ovidiu-Marian, informatică, gr. I

prof. Costineanu Veronica-Raluca, informatică, gr. I, diriginte clasa a XII-a B, profesor metodist - informatică

prof. Hatmanu Cristina-Mihaela, informatică, gr. I, diriginte clasa a XI-a C

prof. Marcu Daniela, informatică, gr. I, 

prof. Nenec Gabriela, informatică, definitiv

 

Formă

ISTORIE şi GEOGRAFIE

Formă

 

prof. Petrişor Didina, istorie, gr. I, profesor metodist - istorie şi cultură civică, diriginte clasa a XI-a F, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică

prof. Dranca Bogdan-Mihai, istorie, gr. I, profesor metodist - istorie, diriginte clasa a XII-a A

prof. Dominte Corina, istorie, debutant

prof. Epure Loredana, geografie, gr. I, diriginte clasa a VIII-a A

prof. Bumbu Nicoleta, definitiv, gr. I, CCC

prof. Petcu Aurelia, geografie, gr. I

 

Formă

ŞTIINTE SOCIO-UMANE

Formă

 

prof. Harja Irina-Geanina, socio-umane, definitiv, diriginte clasa a X-a F, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică

prof. Dascălu Delia, socio-umane, gradul I, psiholog, profesor metodist - psihologie

prof. Rusu Daniel, socio-umane, gradul I

prof. Fîntînaru Elena-Doina, socio-umane, debutant

 

Formă

EDUCAŢIE FIZICĂ, ARTISTICĂ ŞI PLASTICĂ

Formă

 

prof. Cojocaru Adrian, educație fizică, gr. I, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică

prof. Cojocaru Adriana-Gabriela, educaţie fizică, gr. I, profesor metodist - educaţie fizică, diriginte clasa a XI-a D

prof. Frîncu Mihai Adrian, educaţie plastică, definitiv

 

Formă

EDUCAŢIE MUZICALĂ ŞI RELIGIE

Formă

 

prof. pr. Tablan Popescu Lucian-Ionuţ, educaţie muzicală, gr. II, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică

prof. pr. Hostiuc Gheorghe-Florin, religie, gr. I, doctor în domeniul istorie, metodist - religie, membru al Corpului național de experți în management educațional, diriginte clasa a IX-a D

prof. pr. Hostiuc Gheorghe, religie, gr. I

 

Formă

PERSONAL DIDACTIC - AUXILIAR

Formă

 

Boişteanu Ramona-Camelia, secretar șef I

Horduna Anamaria, secretar I

Dominte Corina, bibliotecar I

Nenec Gabriela, informatician IA

Dan Mihaiță-Aurelian, informatician IA

Irimescu Liliana, laborant I

Barabaș Sanda, laborant IA

 

Formă

CONTABILITATE - FINANCIAR

Formă

 

Păstru Anca-Simona, contabil șef, administrator financiar I, CCC

Senegeac Aurora, administrator financiar I

Choleva Constantin, administrator patrimoniu I

 

Formă

PERSONAL NEDIDACTIC

Formă

 

Zaharioae Maricica, îngrijitor I

Lazăr Mihaela-Maria, îngrijitor I

Hreniuc Victoria, îngrijitor I

Besiadescthi Gabriela-Cristina, îngrijitor I

Ciubotaru Lenuța, îngrijitor I

Cibereac Liliana-Mihaela, îngrijitor I

Cantiuc Maria, îngrijitor I

Gogu Lăcrămioara, îngrijitor I

Spatariuc Vasile-Ovidiu, muncitor întreținere I

Malancă Victor, muncitor întreținere I