• +40 0230 551 342
    cn_stefan@yahoo.com
  • Nu am putut gasi nimic. Incercati sa cautati dupa cuvinte cheie sau categorii.

Meniu

Personal didactic și nedidactic 2021-2022

Personalul didactic, didactic auxiliar și nedidactic în anul școlar 2021-2022

 

Formă

DIRECTORI

Formă

 

prof. Popescu Dan, matematică, gradul I, director, profesor mentor, profesor metodist - matematică, membru al Corpului național de experți în management educațional

prof. Hacman Gabriel, socio-umane, gradul I, director adjunct, profesor mentor, profesor metodist - socio-umane, membru al Corpului național de experți în management educațional, formator național

 

Formă

CONSILIER PENTRU PROIECTE ȘI PROGRAME EDUCATIVE

Formă

 

prof. Bocăneţ Carmen, limba română, doctor în filologie, diriginte clasa a VII-a, profesor metodist - limba şi literatura română, membru al Corpului național de experți în management educațional

 

Formă

LIMBA ROMÂNĂ

Formă

 

prof. Murariu Iulia, limba română, doctor în filologie, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică, membru al Corpului național de experți în management educațional

prof. Sofroni Simona-Maria, limba româna, gr. II

prof. Curcă Ramona-Liliana, limba română, gr. II

prof. Șandru Ionela-Andreea, limba română, gr. II, diriginte clasa a XII-a E

prof. Ciubotaru Irina, limba română, doctor în filologie, diriginte clasa a XII-a B

 

Formă

MATEMATICĂ

Formă

 

prof. Amorăriţei Cristian, matematică, gr. I, diriginte clasa a XII-a A, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică, profesor metodist - matematică, membru al Corpului național de experți în management educațional

prof. Scutaru Constantin, matematică, gr. I, membru al Corpului național de experți în management educațional

prof. Cimpoeşu Marinela-Cristina, matematică, gr. I, inspector școlar de specialitate, profesor mentor, membru al Corpului național de experți în management educațional, formator național 

prof. Moroşan Mara, matematică, gr. I, diriginte clasa a IX-a C, profesor metodist - matematică

prof. Marchitan Marius, matematică, doctor în matematică

prof. Alexa Raluca-Crisantha, matematică, gr. I, diriginte clasa a VIII-a A

 

Formă

LIMBA MODERNĂ 1 - ENGLEZĂ

Formă

 

prof. Bucaciuc-Mracica Elisabeta, limba engleză, gr. I, diriginte clasa a X-a A, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică

prof. Savin-Giosan Mariana, limba engleză, gr. I, diriginte clasa a XI-a A, profesor metodist - limba engleză

prof. Grapini Sabina-Lucia, limba engleză, gr. II

prof. Crețu Alina-Elena, limba engleză, gr. I, diriginte clasa a XI-a B, profesor metodist  - limba engleză

prof. Popovici Doru-Octavian, limba engleză, gr. I

prof. Mărginean Daria, limba engleză, doctor în filologie, diriginte clasa a VI-a A

 

Formă

LIMBA MODERNĂ 2 - GERMANĂ, FRANCEZĂ, SPANIOLĂ

Formă

 

prof. Grigoreanu Sofia, limba germană, gr. II, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică

prof. Juravle-Lucescu Alina, limba germană-limba engleză, gr. II, profesor metodist - limba germană, CCC 

prof. Pascaru Alexandra, limba germană

prof. Camelia-Maria Maftei, limba germană, gr.II 

prof. Ştefanache Roxana-Valeria, limba franceză, gr. I, diriginte clasa a X-a C

prof. Perju Anda, limba spaniolă-limba engleză, gr. II

 

Formă

FIZICĂ

Formă

 

prof. Amorăriţei Carmen-Elena, fizică, gr. I, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică, diriginte clasa a IX-a D, profesor metodist - fizică, membru al Corpului național de experți în management educațional, formator național

prof. Lungu Lucian, fizică, gr. I

prof. Tănase Sorin-Iulian, doctor în fizică, gr. I, profesor metodist – managementul resursei umane, formator, membru al Corpului național de experți în management educațional, 

prof. Golda Sorin, fizică, gr. I

prof. Costan Costică, fizică, gr. I

 

Formă

CHIMIE

Formă

 

prof. Mihai Brînduşa, chimie, gr. I, diriginte clasa a XI-a E, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică

prof. Cojocariu Florin-Ioan, chimie-fizică, gr. I, diriginte clasa a XI-a C

 

Formă

BIOLOGIE

Formă

 

prof. Constantineanu Carmen, biologie, gr. I, diriginte clasa a X-a E, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică, membru al Corpului național de experți în management educațional

prof. Scutaru Gabriela, biologie, gr. I, diriginte clasa a XI-a D, profesor metodist, profesor mentor, membru al Corpului național de experți în management educațional

prof. Alexandriuc Camelia-Suzana, biologie, gr. I

 

Formă

INFORMATICĂ şi T.I.C.

Formă

 

prof. Petrişor Adrian, informatică, gr. I, diriginte clasa a X-a B, şef de catedră / coordonator de comisie metodică, profesor metodist - informatică, formator național

prof. Marcu Ovidiu-Marian, informatică, gr. I

prof. Costineanu Veronica-Raluca, informatică, gr. I, diriginte clasa a IX-a B, profesor metodist - informatică

prof. Hatmanu Cristina-Mihaela, informatică, gr. I, diriginte clasa a XII-a C

prof. Marcu Daniela, informatică, gr. I, 

prof. Nenec Gabriela, informatică, definitiv

 

Formă

ISTORIE şi GEOGRAFIE

Formă

 

prof. Petrişor Didina, istorie, gr. I, profesor metodist - istorie şi cultură civică, diriginte clasa a XII-a F, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică

prof. Dranca Bogdan-Mihai, istorie, gr. I, profesor metodist - istorie, diriginte clasa a IX-a F

prof. Dominte Corina, istorie, debutant

prof. Epure Loredana, geografie, gr. I, profesor metodist - geografie, diriginte clasa a IX-a A

prof. Bumbu Nicoleta, defintiv, diriginte clasa a V-a A

prof. Petcu Aurelia, geografie, gr. I   

 

Formă

ŞTIINTE SOCIO-UMANE

Formă

 

prof. Harja Irina-Geanina, socio-umane, definitiv, diriginte clasa a XI-a F, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică

prof. Dascălu Delia, socio-umane, gradul I, psiholog, profesor metodist - psihologie

prof. Rusu Daniel, socio-umane, gradul I

prof. Fîntînaru Elena-Doina, socio-umane, debutant

 

Formă

EDUCAŢIE FIZICĂ, ARTISTICĂ ŞI PLASTICĂ

Formă

 

prof. Cojocaru Adrian, educație fizică, gr. I, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică

prof. Cojocaru Adriana-Gabriela, educaţie fizică, gr. I, profesor metodist - educaţie fizică, diriginte clasa a XII-a D

prof. Frîncu Mihai Adrian, educaţie plastică, definitiv, diriginte clasa a X-a F

 

Formă

EDUCAŢIE MUZICALĂ ŞI RELIGIE

Formă

 

prof. pr. Tablan Popescu Lucian-Ionuţ, educaţie muzicală, gr. II, şef de catedră/ coordonator de comisie metodică

prof. pr. Hostiuc Gheorghe-Florin, religie, gr. I, doctor în domeniul istorie, metodist - religie, membru al Corpului național de experți în management educațional, diriginte clasa a X-a D

prof. pr. Hostiuc Gheorghe, religie, gr. I

 

Formă

PERSONAL DIDACTIC - AUXILIAR

Formă

 

Boişteanu Ramona-Camelia, secretar șef I

Horduna Anamaria, secretar I

Dominte Corina, bibliotecar I

Nenec Gabriela, informatician IA

Dan Mihaiță-Aurelian, informatician IA

Irimescu Liliana, laborant I

Barabaș Sanda, laborant IA

 

Formă

CONTABILITATE - FINANCIAR

Formă

 

Păstru Anca-Simona, contabil șef, administrator financiar I

Senegeac Aurora, administrator financiar I

Choleva Constantin, administrator patrimoniu I

 

Formă

PERSONAL NEDIDACTIC

Formă

 

Zaharioae Maricica, îngrijitor I

Lazăr Mihaela-Maria, îngrijitor I

Hreniuc Victoria, îngrijitor I

Besiadescthi Gabriela-Cristina, îngrijitor I

Ciubotaru Lenuța, îngrijitor I

Cibereac Liliana-Mihaela, îngrijitor I

Cantiuc Maria, îngrijitor I

Gogu Lăcrămioara, îngrijitor I

Spatariuc Vasile-Ovidiu, muncitor întreținere I

Malancă Victor, muncitor întreținere I